Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta - help

Zdravím, chci se zeptat jestli nebudu připojit tuhle grafickou kartu k této základní desce?

graficka.k: https://www.alza.cz/gigabyte-gt-730-ultra-durable- 2-oc-1gb-d2882954.htm#foto
zakla.d: http://www.czc.cz/asrock-960gm-vgs3-fx-amd-760g/12 4620/produkt?gclid=CjwKEAjwluetBRD98L639p35p0QSJAC C8BlKr8RR8EF1dI2IGI17nIOoEQtOyO2cs0hVarNPsQq_wRoC1 5zw_wcB

procesor: AThlon II X2 270

a ještě se chci zeptat jestli na tuhle grafiku rozjedu csgo na medium a tak 50-100 fps stabilně při teste na gamedebate.com mi to napsalo, že jo tak právě nevím a o GTA V se raději bavit nebudeme ..

jinak nechci nějakou GTX .. můžu dát do grafiky max. 2 000,-

děkuji :)

FPS v CS:GO jsou závislé na procesoru, grafika tam hraje malou roli, stejně se CS hraje na nízké detaily (pokud to s ním myslíš aspoň trošku vážně - na vyšších rankách). Nevím, kolik s tím Athlonem budeš tahat, možná 50,možná 100. Obě tyto čísla jsou ale pro mě nehratelná.