Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vytížení RAM při klidném stavu

Zdravím lidi :( mám problém nevím co a proč mi vytěžuje mojí Ramku mám Win 8.1 (kupované) 64bit mám 12GB Ram DDR3 nevím proč ale v klidném stavu je vytížení Ramky 85% a to mám třeba jen zapnutý google pokud nejvíce co mi žere Ram tak je tam zobrazený systémový proces svchost.exe 81.4Mb ale i tak zbytek si bere max 0-10Mb BIOS mám Resetovaný (Default) myslíte že je to tím ? když tak poradte co a jak
Ramka je nově kupovaná šla dobře ale pak se mi pokazilo něco s Diskem furt se vytěžoval na 100% a to i při klidném stavu tak mi strejda nastavil BIOS do "Deafultu" a od té doby je pc pomalejší říkal že mi to opraví Přeinstaluje Win a Předělá BIOS ale ted zrovna nemá čas tak mi to hodil do toho Defaultu prozatím ale i tak nemyslíte že je to přehnaný ? 85% vytížení Ramky jen při goolu ? a to mám 12GB no 10,2GB Využívaná 1,8Gb dostupná budu rád za všechny rady a tipy (nejsem expert ani počítačový mág potřebuji pomoc nečekejte ode mě zázraky)

Ten údaj jsi zjitil jak 85%? jakým programem? Jde o vytížení fyzické paměti? Nebo o commited (kterou mám se spuštěných chrome o mnoho větší) ? Nebo celkové množství paměti(zahrnující swap, pokud ho omylem máš aktivován)? Ty umíš zapínat google? Ví o tom Larry? Mě zrovna před hodinou nešel google mail, mohl bys ho zapnout prosím? Hlásilo to chybu 24.
co je goolu? Napadá mě snad jedině, když máš otevřené přehrávání mistrovství světa v hokeji a padne gól, třeba potplayer si veme i půl giga RAM někdy, ale to mě nezrušuje. Spíš mě překvapuje, že prohlížeče s adblockem se zahltí při otevření stránky s hodně iframe a vemou si 3GB, to už je znát.

Člověk chce jen poradit:) protože tomu nerozumí a tady ho každej vyhejtí:) né každej je mág přez PC :)) CPU mám vytížený 1-3% při klidném stavu.Přez žádný program zjistil sem to ve správci uloh