Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem víc jak gigabit ethernet

Zdravím, je tu někdo vizionářský, kdo by věděl, co bude následovat po Gigabit ethernetu, který je součástí všech notebooků (až na pár ostudných vyjímek ) a už ale svou rychlostí nestačí? Nějaké rozhraní, které by bylo všudypřítomné?
Proč není třeba rozšířený ethernet přes USB 3.0 (akorát gigabit-lan usb adaptéry)? Nebo přes minidisplayport,který má stejný kontektor Thunderbolt - to už ostatně představil apple.

1. dávat cokoli na USB3.0 je zjevný nesmysl z hlediska architektury a driverů
2. vždy si můžeš koupit 10Gbit adaptér, pokud máš pocit že to je málo
3. vždy můžeš použít teaming

jo ahá, ty to chceš do sociálního notebů, který má problém z disku vytáhnout 50MB/s a tedy úzké hrdlo.. oh wait!

2. máš nějaké příklady těch adaptérů
3. jaká je podpora? že jsem o tom nikdy neslyšel. Díval jsem se na tyhle dobré stránky a shodou okolností mám podobný adaptér (82579LM místo 82567LM, které je dokonce o 3 roky mladší!) dokonce i OS novější A záložku teaming tam nemám. Jak tam tu podporu přidám.

Já nemám sociální notebooky s pomalými disky, sice Mám jen maximálně rychlý SATA disk 3, ale chci se připravit na nvm. A i kdyby, vždy se dá použít ramdisk pro testování.

http://www.amazon.com/NETGEAR-ProSAFE-XS708E-Ether net-XS708E-100NES/dp/B00B46AEE6
http://www.amazon.com/StarTech-com-Express-Gigabit -Ethernet-ST10000SPEX/dp/B00LPRS36K/ref=sr_1_1?s=p c&ie=UTF8&qid=1442990814&sr=1-1&keywords=10g+ether net+adapter

na teaming potřebuješ minimálně 2 karty a odpovídající ovladač + samozřejmě manageovatelný switch podporující bonding.

Doufám, že máš dost peněz na tu přípravu...