Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - vypíná se zobrazení plochy

Dobry den. Prosim o pomoc. Neustale mi vypina a zase nasledne nabiha hlavni plocha s ikony. Kdyz se mi podari spustit internet tak se to deje dale ale pod strankou a ani pri spusteni avg jehoz tabulka taky zustava na plose tak pod ni se to deje dal. Mam windows 10. Dekuji. S pozdravem Kilryt.
Změna předmětu, původně: FAQ. Víš vůbec, co to znamená?
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Mate v počítači nejakú škodnú, alebo vírus. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, treba ho odinštalovať.

2. Použite softvér AdwCleaner. Všetko čo nájde odstrániť.

3. Odvírujte počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Odporúčam vykonať kontrolu v núdzovom režime. Všetko čo ešte nájde odstrániť.