Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakým sw zjistit skutečného výrobce DVD média ?

Nikdy jsem to nezjišťoval a nemám s tím žádnou zkušenost, používám výhradně Verbatim MMC. Tady jsem si našel, že to umí DVDINFO Pro, ale pokud ten druhý řádek Media code/Manufactured ID (anglicky nevládnu) má označovat výrobce, tak tam mám 001 a dole snad nějaký výpis v hexadecimálním kódu ? Potřeboval bych zjistit, kdo to dvd vyrobil. Je to nějaké no name V.D.O media DVD+ 4x , vypalovat na to jde bez chyby ovšem otázka, jak dlouho ty data na tom vydrží. Známej to donesl na zkoušku. Vím že občas se narazilo i na kvalitní no name od značkových výrobců.

no právě jestli to stojí vůbec za ušetřené peníze, stojí 3,20Kč kus (baleno po 10ks). Vypálil jsem na to film ok. Říkal jsem mu že na archivaci to asi nebude, max nějaký film a když to za 2 roky nepřečte tak má smůlu, to mu nikdo dopředu neřekne.