Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI m55-p33 nelze se dostat do BIOSu a špatný formát disku.

Zdravím,včera jsem si chtěl přeinstalovat pc z Windows 10 na Windows 7 kvůli nefungujícím komponentu a ovladačů. Windows 7 mi předtím fungoval perfektne. V Linuxu jsem smazal všechny oddíly a disk dal jako mbr. PC jsem restartoval a vložil originál windows 7 DVD. Jenže se ne načetl. Ani se mi nepodařilo dostat do uefi BIOSu na základní desce MSI m55-p33 klávesou del popsanou manuálu. Pote jsem udělal bootovatelnou flashku z které se načetla instalace a Já windows nainstaloval. Chtěl bych poradit jestli jsem neudělal chybu tím ze jsem smazal efi oddíl z disku a dal disk jako MS DOS mbr. Jestli Teda mam windows smazat a dat disk jako gpt. A jak se dostanu do biosu. Díky moc Chochola

A do biosu sa dostanes mackanim spravnej klavesy v spravnom momente. Idealne zacat ju mackat pol sekundy potom jak sa rozsvieti NumLock LED. malo by to byt po restarte alebo uplnom vypnuti (230V), ne soft off z W10 (lebo s fast start neni vypnutie)
Druha moznost je odpojit vsetky disky a vleze to tam najskor aj samo od seba.