Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční Grafická karta

Dobrý den, zakoupil jsem si grafickou kartu tohoto typu https://www.alza.cz/gigabyte-n740d5oc-1gi-d1638212 .htm
Zdroj mám Whitenergy ATX 2.2 Black Line 500W tudíž problém s napájením není, doporučený výkon zdroje u grafické karty je totiž 400W.
No a teď k mému problému poté co mi grafická karta přišla jsem jí hned zapojil a začala pouze pípat, po zapojení staré vše jede v pořádku, netuším zda je problém s kompatibilitou s mateřskou deskou, protože zapojení sedí přidavné napájení ze zdroje do grafické karty je také v pořádku grafika mi načte pouze první obraz při spouštění a tam se sekne a pouze pípá a z pípání pravděpodobně nic nevyčtu nového než to že je problém s grafickou kartou jenže netuším jaký.

Omlouvám se za double post ale nezjistil jsem jak upravit původní příspěvek snad mi prominete pouze jsem chtěl přidat svoji sestavu pc c03052360 jediné co jsem v pc pozměnil je tedy zdroj jak jsem již psal.Pokud nikdo nebudete tušit co s mým problémem pak bych teda poprosil o radu na výběr nějáké slušné herní grafické karty do 3 000,- která by byla kompatibilní s mým PC.Předem děkuji za všechny odpovědi.