Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S4 - okamžité vybití

Zdravím,

včera se mi stala zvláštní věc. Poté, co jsem se vrátil z práce, jsem vytáhl mobil z kapsy a dal na stůl. Bylo tam přes 50% baterie. Po nějaké době jsem vzal mobil do ruky a zjistil, že je vybitý. V tu chvíli jsem to moc neřešil a dal ho do nabíječky. Potom jsem se v různých intervalech díval na mobil. V jednu chvíli tam bylo asi 70% a po nějaké době 50%, přičemž byl telefon pořád v nabíječce. Pak jsem ho nabil na 80% a odpojil z nabíječky. Baterie se během pár okamžiků zcela vybila.
Ráno jsem dával mobil opět do nabíječky, a pak i dnes po návratu z práce. Chvíli po zapojení vyskočila baterie z 0 na 44% (což je vidět na přiloženém screenu). Osobně si myslím, že je problém v baterii, ale bohužel nemám v okolí nikoho se stejným telefonem abych to otestoval. Samozřejmě v horším případě může být problém v telefonu, proto si nejsem jistý, jestli si mám koupit novou baterii za 300-400, abych pak nemusel dávat dalších X korun za opravu. Proto se ptám tady, zda se s tímto někdo nesetkal, popřípadě jestli někdo neví, jak zjistit, v čem by ten problém mohl být.

bud je baterka po srmti, alebo je chyba v senzore (čidle) ktorá meria kapacitu (stav) baterie, nebo je poškodený napájací čip priamo v telefone. Alebo len nejaká sporstá softwarová chyba nebo malware.

to neni pravda, ano chyba muze byt jak som i ja psal v poskodenom napajacom cipi, no chyba moze byt aj v softwaru, v baterii nebo i jinde (dokonca mžoe byť že na kovovych kontaktoch baterie je neco nalepene (od nejakych chumacov prachu az po hrdzu)