Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 instalace z dvd disku problém

Dobrý den,mám notebook HP Compaq 6720s mám tam hard disk s 15ti vadnými sektory nešel spustit windows 10 ukazovalo to modrou smrt tak jsem nabootoval Linux a zformátoval tam disk potom jsem do pc vložil vypálený disk s Windows 7 (ten Linux byl taky vypálený) vložil jsem ho do pc a zapnul (měl jsem nastaveno bootování s dvd) a místo toho aby se mi spustila instalace tak mi o ukázaloError:Unknown filesystemEnterin rescue modeGrub Rescue>Mám NTFS.Jak tento problém vyřeším?Děkuji za odpovědi

Tych problemov je viac.

1. V prvom rade si stiahni bootovaciu verziu testovacieho programu priamo zo stranky vyrobcu Tvojho harddisku a vykonaj test.

2. "nabootoval Linux" a "Unknown filesystemEnterin rescue modeGrub Rescue", to znamena, ze si Linux nielen nabootoval, ale instaloval.

3. "do pc vložil vypálený disk s Windows 7" ... "místo toho aby se mi spustila instalace tak mi o ukázaloError:Unknown filesystem"

Instalacny program (System) nenabehol z instalacneho media (zle vypalene DVD, zle nastaveny BIOS / UEFI, zle cita mechanika),
keby bootovalo z instalacneho media, tak filesystem na harddisku neni zaujimavy (aspon v prvom kroku).
Vzdy by si mal moznost zmenit format, odstranit oddiel.

Prever instalacne medium v inom PC, alebo skus ine instalacne medium (DVD / USB).