Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook v popisu wifi standard ac - v jakých wifi sítích podle standardu proběhne spojení?

čau,

tenhle notebook má v popisu standard wifi ac - dokáže pracovat i v jiných wifi standardech? ve standardech n, a (na 5GHz)? předpokládám, že se mu má podstrčit wifi router se stejným standardem, zajímá mě jak je na tom zbytek standardů.

http://www.czc.cz/asus-x555lj-xo077h-hneda/168158/ produkt

dík

Tenhle xindl bych nekupoval, bídný LCD, pomalý procák, velký jak vrata, a to vše za pouhých 13 litrů?? zatím všechy AC wifiny umí zpětně n,b,a. Rozdíl může být v počtu streamů, na potvoru jsem nikde nenašel ,jaký je tam adaptér, v podobném modelu Asus X555LN-XO112H jsem našel nějaký 802.11n atheros AR9485 , což je krám s jedním streamem a bez 5GHz. Takže by bylo vhodné (pokud chceš tuhle vykopávku koupit) si ověřit, co za wifi tam je zač.

pod pojmom ihned ako ihned, mhmm, myslím že když odstavíš PC od napájania tak do 2 sekund je ram prazdna aj pri neviem akej základnej doske. ale to je uz kusok mimo tema, tu jde iba o to ze proste radi nesmysli, když nevie tak at neradi, kdyz vie poradit tak at radi ak chce, to mu nezakazujem ale at zbytocne nesposobuje to, ze o par dni prijde tazatel s placom ze sa mu spatne poradilo. (uznavam i ja jsem par krat neporadil najlepsie, ale neradim kdyz vobec neviem ani o com je rec)

Tak zacni viazat :)
Jeho dotazy su dost "divne", ale evidentne sa vrta v kdejakych teoretickych veciach alebo co (asi studuje IT) a potom vymysla divne dotazy. Principialne cold boot attack teoreticky aj prakticky je mozny, ale existuju aj jednoduchsie metody, zavisi od situacie. Je kravina pytat sa na shutdown, ked to mozem trebars aj vypnut za jazdy, alebo vobec nic nevypinat a len resetnut, zahaltovat to skratovanim nejakeho krystalu, apod. kopec moznosti.
Win maze ram predtym jak je pridelena inemu procesu, to by bol bezpecnostny pruser jak svina keby to nemazali. Pri shutdowne na to imho seru. Zaujimavy je niekedy aj swap subor, na to je u novsich win nastavenie v group policy ci to mazat (to moze potom trvat dlho)