Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PhysX

Zdravím potřeboval bych radu, stahl sem si hru Mafie 2 a potrebuju k tomu nainstalovat PhysX, jenže při instalaci programu me to z niceho nic prerusi z duvodu chyby. PhysX byl ke hre prilozen takze by mel byt spravny. Grafiku mam AMD Radeon HD 7550M/7650M. Dekuji za jakoukoliv radu

hru mafie 2 a ta potrebuje prave PhysX ja ani poradne nevim k cemu to je jen vim ze to ma snad neco spolecneho s grafikou :D hru mam nainstalovanou a kdyz skusim nainstalovat PhysX tak hned na zacatku instalace vyskoci okno s...Instalation ended prematurely because of an error...a tim to konci :/