Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakované vypadávání wifi signálu na notebooku

Ahoj mám notebook Acer Aspire E1-531 s OS Windows 10 a běžně mi fakal na routru Asus RT-N10,ale ted mě vypadává wifi signál , prostě jede 20 min. vypadne signál a nenaskočí po restartu notebooku znova naskočí a je vše OK a furt dokola. Zkoušel jsem zda je to routrem mám na něm napojené druhé pc přes kabel a vše je ok. V době kdy mi vypadne na notebooku signál zkusím se napojit přes mobil na wifi a je vše ok. Z toho je zřejmé že problém bude asi v notebooku a ne v routru.
Poradí mi někdo jak detekovat problém a popřípadě ho vyřešit. Předem děkuji za polopatické odpovědí jsem jen běžný uživatel s omezenými znalostmi
díky

Nainstalit spravne ovladace z webu vyrobcu notebooku, a ne nejake posahane od microsoft update. A Win10 v tom tiez mozu mat prsty (mas ovladace pre Win10?)
Router skus nastavit na iny kanal, nastavit napevno WPA2 PSK a ne automaticky WPA/WPA2 apod

no předtím tam byl OS Win 8 a dělolo mi to také, Win 10 mám chvíli, předtím jsem nikdy problém neměl jedná se o závadu ,která se mi přejevuje cca. 14 dní a rada "Router skus nastavit na iny kanal, nastavit napevno WPA2 PSK a ne automaticky WPA/WPA2" mi nepomůže nevím jakým způsobem a kde ptal jsem polopatické odpovědi

externí USB adapter namam do notebooku a tlacitko WPS už neumím vypnout zkusil jsem ho zapnout rozsvítila se mi kontrolka a svítí a když ji chcu wps vypnou tlačítkem po zmačknutí se kontrolka rozblika a po chvíli zustane svítiv furt, tak nevim jak ted wps vypnout. Předpokládám že nesvítící kontrolka u WPS znamená že je to vyple. Jdu někde hledat ten manual na routr