Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znáte program pro webkameru na live fullscreen (pro Windows)?

Marně sháním program, který by mi zobrazil live video z webkamery na full screen. Možná je to tím, že to přes USB není ani technicky možné. Nevite někdo o nějakém?
Zatím používám Camdesk, který mi ovšem z FullHD webkamery zobrazuje obraz jen 320x240 s nějakými cca 10-15 FPS (odhadem). Když mu zadám větší rozměr, tak udělá jen to, že těch 320x240 zvětší na 1024x768, takže obraz nic moc.
Taky mi vadí, že si to neuloží, takže těch 1024x768 musím zadávat pokaždé.
Nenašel by se prosím někdo, kdo by mi ty zdrojáky upravil a zkompiloval tak, aby se to aspoň spouštělo už velké - nebo pokud by to šlo, aby to z kamery bralo aspoň 800x600? Visualbasic překladač nemám...

USB 2.0 = 480 MBit/s - teoretická maximálna rýchlosť rozhrania... V praxi asi ťažko dosiahnuteľná, ale aj keby to bola 1/2, tak bitrate z kamery by to možno malo zvládnuť. Nikdy som video cez USB netestoval, ale odporučil by som možno vypnúť kadejaké spomaľovače ako AntiSecurity apod.