Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ztráta kontaktů resetováním mobilu do továrního nastavení

Dobrý den,

povedla se mi taková věc, za kterou bych si nejraději nafackoval. Mám Samsung Galaxy S Duos, který se mi začal hodně sekat. Nenapadlo mě nic jiného, než resetovat mobil do továrního nastavení, tím vymazat veškeré aplikace a zbytečnosti, které mobil brzdily. Jenže tímto resetem jsem si smazal i důležité kontakty uložené v paměti telefonu.

Chtěl bych Vás požádat o radu, jestli s tím lze něco dělat.

Děkuji.

• Osobne jsem mel i u iPhonu tak u Windows phonu kontaky spojene s mym uctem, kde jsem jen po tavarnim nastaveni zasel do kontakty > aktualizovat z moznosti vyberu, kuprikladu synchronizace s kontem Gmail.

Pokud jsi měl kontakty synchronizované s google účtem, tak není nic jednoduššího, než se přihlásit ke google účtu a telefon se z něj automaticky obnoví (aplikace, kontakty atp.)
Neměl-li jsi toto nastaveno, zajisté sis zálohoval.
Nezálohoval-li sis, přišels o to a nenaděláš nic.

Všem děkuji za cennné rady. Měnil jsem operátora, a tak na SIM kartě nejsou žádné. Naštěstí jsem nevyhodil starou SIM kartu, na které byla většina kontaktů - zhruba 20 jich chybí, ale to už není takový problém. Mobil jsem měl synchronizovaný s google účtem. Jenže ten účet jsem zakládal před více jak dvěma lety pouze proto, že to telefon vyžadoval. Takže si nepamatuji ani adresu a heslo už vůbec ne :-D. Každopádně jsem rád za to co je :).
Ještě jednou díky!