Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Galaxy s4 i9506 - sami se mačkají tlačítka po aktualizaci na android 5+

Dobrý den, koupil jsem si Samsung Galaxy s4 I9506 a pokaždé když aktualizuji android (5.0+, Cyanogenmod) tak se samy od sebe mačkají spodní HW tlačítka. Pořád blikají a prostě "dělají si co chtěj".
Nevíte čím by to mohlo být ? U androidu 4.4.2 není žádný problém. Nemohlo by to být Kernelem ?
V recovery jsem udelal factory reset i wipe dalvik cache.
Snad mi poradíte :(
Děkuji předem :)

zkus se zeptat na androidforum.cz, ale necetl jsem tam nic, ze by to nekomu z majitelu delalo, ja sam jsem stale na 4.4.2, takze neporadim, aktulizovat budu az nekdy v zime az na to bude cas.
jestli jsi delal vse podle navodu, pripadne jen OTA aktualizaci, tak by to po obnove do tovarniho nastaveni delat rozhodne nemelo a urcite to nebude "kernelem".