Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S3 mini - wifi s WEP = nelze se přihlásit

Dobrý den všem,

Nastěhovala jsem se na kolej a je tu wifi, jenže se zabezpečením WEP a na telefonu mi to nejede. Ostatní nemají problém a na tabletu se připojím bez problému. Je to samsung Galaxy S3 mini asi tak 2 roky starý a na jakoukoliv wifi se připojím jen na tuhle na koleji se zabezpečením WEP ne. V Samsungu mi poradili tovární nastavení, ale to nepomohlo tak se chci zeptat, mám to dát do servisu nebo máte někdo nápad čím to je?

K routeru mě nepustí už jsem se ptala, že bych to změnila na WPA, že to nehodlají riskovat kvůli 1 telefonu.

Za každou radu děkuji.

jenže se zabezpečením WEP

tak at to rovnou vypnou, to pseudozabezpeceni.

Tak do servisu to dat muzes, ale muze se stat, ze ti to vrati se zavada se neprojevila. Abys mela nejakou vetsi jistotu, ze je problem v tvem telefonu, musel bys ho pripojit pres WEP k jinemu typu routeru a pokud by to nefungovalo taky, pak by se dalo mluvit o nejake chybe. Nicmene i tak se obavam, ze by ti telefon nemuseli vyreklamovat, standardem je zabezpeceni WPA a muze to byt jen bug toho Androidu, ze tam zastarale WEP nejede.