Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon se po obnovení továrních dat zpomalil.

Dobrý den,
dostal dostal jsem od táty jeho starý telefon Samsung GT-I9000. Telefon byl delší dobu mimo provoz, až teď se opravil, a tak jsem ho dostal v takovém stavu, v jakém se tátovi rozbil. Rozhodl jsem se tedy pro obnovení továrních dat. Než jsem se k tomu dostal, dostal jsem z něj ještě nějaké soubory do počítače a stačil vyzkoušet pár aplikací, jako FB, Mesenger, Instagram a nějaké jednoduché hry, přičemž všechno kmitalo hezky. Po obnovení dat ovšem nastal problém, všechny výše zmíněné aplikace se najednou načítají příliš dlouho (bílá obrazovk), neodpovídají a telefon mi je doporučuje vypnout. Když už se mi spustit podaří, jedou v pohodě a nesekají se, tedy až na hry. Ty jsou stále hratelné, nicméně pozoruji rozdíl a posekávají se. Napadá vás nějaké řešení?

V tom telefonu je nějaký cyanogenmod, chtěl bych tam zkusit dát obyčejný android, ale vůbec nevím jak. Hledal jsem na netu nějaké návody, ale pracují s nějakýmsi ODINEM, do kterého, abych se dostal, potřebuju to power tlačítko.