Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet Prestigio Multipad

Dobrý den,

po cca roce a půl se náš tablet (Prestigio Multipad 4 Quantum), tedy Android v něm rozhodl, že bude stávkovat. Tím stávkováním myslím, že problikávala obrazovka tak, jako by se cyklicky objevovala a schovávala spodní lišta. Na lištu už kliknout nešlo, resp. ovládací prvky na ní se neukazovaly. Takže jsem se rozhodl, že tablet obnovím do továrního nastavení. Dostal jsem se do stavu, kdy opět cyklicky problikává úvodní barevné logo, následuje "Android se upgraduje ...", dále pak "Volba jazyka" a pak zase nové kolečko. Schválně jsem ho nechal na nabíječce přes noc a ráno jsem ho našel ve stejném cyklu.
Takže, protože jsem se v OC Android nikdy nepohyboval jinak, než prostý uživatel, jestli v tomto stavu je tablet na vyhození do koše (bohužel, i když je v záruce, nemůžu najít účtenku), nebo existuje ještě nějaká záchrana.

Děkuji za každou radu.

Záleží, z jakého je to obchodu. Normální obchody si to najdou samy a účtenku nepožadují.
Pokud teda na reklamaci nedojde, tak bych zkusil tablet rozebrat a odpojit na hodinku baterii. O moc víc s tím neuděláš.

Nabuduce tu najsračkovejsiu znacku menom PRESTIGIO ani nekupovat..... to je jedina inteligentna zachrana/rada do zivota.
Kazdy moj kamarat/ka co mal neaky produkt tejto akoze IT "znacky" snim mal problemy a minimalne 1 krat reklamoval tu masinu ci uz tablet alebo mobil.
Tebe ostava uz len dat do servisu nech sa ti na to pozru ak sa ti to oplati za tie peniaze.

No nic, díky za rady, zkusil jsem i HW reset podle návodu, co jsem našel

http://www.recovery-mode.com/android/prestigio-mul tipad-4-quantum-9-7.html

po HW resetu žádná změna, takže to vidím tak, že je už jen na mojí náladě, jestli to skončí v popelnici nebo jestli se budu obtěžovat do elektro odpadu. Do servisu s tím fakt jít nechci, nevěřím tomu a nikdy už nebudu, bohužel po druhé zkušenosti přestávám věřit i Androidu ... ale to je jiná, myslím nekonečná debata, kterou tu nechci začínat.