Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se zapne až na Xtý pokus

Ahoj,

po zapnutí počítače se PC po chvilce úplně vypne. Při prvním spuštění se vypne hned po několika vteřinách, při dalším spuštění se mě zeptá zda opravit chyby, nebo spustit normálně win, ať dám co dám stejně se po chvilce zase vypne a takto to proběhne někdy 3x , někdy 5x někdy 8x až se chytne naběhne a pak už jede jako po másle. Nic neškrčí, nehučí, větráčky se točí, nic tam nehřeje, nic nesmrdí... PC je čerstvě přeinstalován a dělá to stále. Nemá někdo podobnou zkušenost?

Díky.

Najprv si skus pozicat iny zdroj na test, a skontroluj kondenzatory na doske ci nie su nafuknute apod.
A odpoj powerbutton aj vsetky draty od kejsu, a skus to zapnut pinzetou.
S podobnym sa setkalo uz vela ludi, a vsetci mali vadny HW. (alebo nejaky skrat o kejs kdekolvek)