Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divné chvění obrazovky !!!

Zdravím,
Mám menší problém obraz mi na určitém místě na obrazovce jakoby ujíždí je to svislá čára. Stává se to neustále u videi a nebo her, prostě jakmile se obraz začne prudce hýbat nebo otáčet tak se na obraze během toho otáčení začne jakoby ujíždět jedná část obrazu. Jako by nebyla synchronizovaná, je jakoby o pár milisekund opožděná. Nevíte prosím čím to může být?

PS- Je to nový monitor Benq 2455

To je ok, na to daj najnovsi z www.amd.com
Ak mas nejaky W10 tak skus preistotu aj W8 alebo co tam bol original na PC, Win10 ovladace nemusia byt este uplne perfektne. Skus aj starsiu verziu z AMD nielen najnovsie.
Vseobecne ale roztrhnuty obraz pri pohybe do stran (ne "divne chveni" jak mas v titulku) je zalezitost vsync, na to ten vsync je.

Ked sa ti nechce spustit program ovladaca grafiky (CCC), tak mas najskor nainstalene tie ovladace uplne blbo. (alebo rozhaseny Win virmi a cleanermi a inymi skvelymi vecami)
P.S. ked tam strcis inu AMD grafiku, tak sa ten CCC spusti? Alebo nainstaluj nacisto Win a ovladace k doske a grafike nacisto.