Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pokazený notebook ?

Dobrý deň, stala sa mi menšia nehoda, chcel som si premiestniť jack z jedného ntb do druhého a omylom som ho vopchal do usb portu a hned na to sa mi ntb vypol a nejde zapnúť čo mám robiť ?

pravdepodobne jsi ho strcil tak nesikovne ze si pin 1 a 4 na USB (GND a +5V napájanie) zoskratoval a odfajčil základnú dosku
[img=http://yrolg.com/wp-content/uploads/2012/05/USB_pins_label.jpg]USB_pins_label.jpg[/img]

skus vytiahnut baterii na cca 2-3 minuty a pak založiť a zapnuť (nekdy to vraj pomôže, lebo čip ktory riadi napajanie sa umudry. totiž musíš vybiť kondenzátori)
pri vyndatej baterii skus aj cca 10 sekund držať tlačítko napájania.