Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Diktafon

Zdravím. Chtěl bych si koupit diktafon na záznam zvuku. Můžete mi nějaký vhodný doporučit? Jde mi o záznam krátkých zvukových poznámek ve větším množství.

Moje priority jsou:

- snadné ovládání: NUTNOSTÍje možnost zapnout nahrávání stiskem jednoho tlačítka a následné uložení výsledného záznamu taktéž stiskem jednoho tlačítka (čili kliknutí->namluvení záznamu->uložení)
- možnost přehrát záznamy z diktafonu na PC přes USB kabel
- cena do 2000
- samozřejmě dobrá kvalita záznamu

OT:

Když si pořizovala diktafon dcera, jejím hlavním požadavkem byla nějaká "redukce" (netuším co přesně), kterou by měla v uchu a mohla snadno pořizovat záznam telefonního (roz)hovoru. Asi nějaké sluchátko (pecka), které je propojeno s diktafonem. Podrobnosti nevím, nikdy jsem to neviděl :)

Potřebuje to k záznamu telefonických rozhovorů (novinařina).

zas tu píšeš úplne blbosti,... myslíš si že týpek bude behať po prednáškach s 3 kilovým kovovým macom? (tým nemyslím "MAC") a nielen ze je to neprakticke, ale zároven si už počul nahrávku z integrovaného microfonu v notebooku? myslíš si že na prednáške vo velkej miestnosti to bude dobre slišet?

o notebooku se netřeba bavit spíśe porovnávejte diktafony :)

Mlucik97: ten prvni jak jsi postnul - Olympus WS-832 grey - umožňuje nahrávání jedním stiskem Record předpokládám? A jak funguje ta funkce "nahrávání hlasem"? To jako něco řekneš a ono to začne nahrávat?