Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 se restartují jak se jim zachce

Zdravím,

problém je v tom, že když zaklapnu notebook a potom ho otevřu tak někdy naskakují za pár vteřin přesně tam kde jsem přestal a z toho se startují 5 minut a nezapomenou se přitom restartovat... musím se pak znovu přihlásit a všechno je v pr...

a mám pocit, že to je naprosto náhodné.

dá se to nějak nastavit?

předem děkuji

JK

Mohol si tam aj klikat na "ne, zlaty mrkvosoft, ja si nechcem rozdrbat system, ani zadarmo".

Skus si na strankach vyrobcu toho notebooku (sekcia support - drivers - nejaky tvoj model notebooku) hladat ovladace pre W10, alebo aspon preinstalit tie co tam su najaktualnejsie pre W8.1 alebo co. Problem bude najskor v ovladacoch.

P.S. mas aj moznost vratit sa na W8.1, je to kdesi v nastaveniach, alebo recovery od vyrobcu apod

hloupá výmluva. až ti zelený skřet v tv reklamě nakuká, že má zas nějaký krám, taky tam poslušně poběžíš?
vidíš sám, že nový systém je polofunkční, nemá správné ovladače - to všechno jsi způsobil ty sám, nikdo jiný.
jestli chceš funkční w10, zálohuj důležitá data pryč z disku, stáhni iso w10 + ovladače pro něj a nainstaluj s formátem toho starého bordelu.