Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lenovo A536 nejde spustit

Dobrý den.
Kamarád se snažil nahrát novou ROM do Lenova A536 ale po nahrání telefon nereaguje absolutne na nic.
Nezapne se. Nezapne ani boot loader. Prostě jak kdyby "umřel".
Chtel jsem tam nahrát ROM pomocí SP flash tool. Jenze muj PC mobil nenajde pripojený pres USB.
Rád bych dal mobil do poradku. Děkuji za kazdou radu :)

Pravdepodobne vznikla chyba pri instalaci nove ROM, dost mozna nabyl dodrzen spravny postup instalace pro tvuj telefon a jedina moznost je teda to udelat pres PC, jak sam pises. Jestli to u toho telefonu jde, ti nejlepe zodpovi nejaky majitel toho A536, takze navstiv prislusnou sekci na androidforum.cz nebo xdadevelopers.com (anglicky), kde by se nekdo dalsi se stejnym telefonem mohl vyskytnout a poradit. Ja nevim, zda tento foun jde updatovat pres PC a ten SPI flash tool nebo ne. Kdyby to jinym lidem slo, tak take muzes mit jeste nejaky problem v PC a v jinem pocitaci (treba u toho kamarada) by to slo.