Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herní počítač za 18000

Dobrý den chtěl bych vás požádat, jestli byste mi nedoporučili nějaký herní počítač zhruba za 18000. Chtěl bych si zahrát hry jako např World of tanks, minecraft a popřípadě je i natočit. Předem děkuji.
Změna předmětu, původně: Počítač (karel)

"scream"
To co jsi ty vypotil je jeden uřvaný děs a to jen proto aby si se vešel do limitu, spočítat spotřebu neumíš, referenční g.kartu si viděl akorát tak na obrázku.
(kdybych cosi takového koupil na tvoje doporučení, tak bych měl chuť ti to otřískat o makovici)
Pokud někdo má limit do 18 000,- tak AMD FX/"ježek" je řešení, alespoň to bude vyvážené a jako slušná herní + video střední třídy dostačující.
Tobě doporučuji více studia a praktických zkušeností a až se to naučíš, tak teprve navrhuj/doporučuj!