Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymena hardware

Dobrý den!
Měl bych dotaz ohledně vymeny hardwareu
Kdyz vymenim motherboard, procesor, ramky a grafickou kartu a harddisk nechám, musím potom preinstalovat windowsy?
Děkuji za odpověď :)

Ak si kupis rovnake komponenty len NOVE tak teoreticky nemusis preinstalovat Windows (ale aj to ti nemusi potom pracovat spravne).
ale
Ak si kupujes ine komponenty = novsie alebo inej znacky tak musis znova nanovo nainstalovat vsetko = Windows, ovladace, programi.