Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xeon skylake

Ahoj, již u nás vyšlo a ještě vyjde dost nových procesorů od intelu s architekturou skylake a já se chtěl zeptat někoho znalejšího jestli vyjdou i nové Xeony a kdy ?

Chtěl bych na něm poskládat Herní pc nové generace a myslím si že je vhodnější xeon než do toho cpát i7...

Neni lepsi, preci nepsal explicitne, ze je snad Xeon horsi, napsal, ze neni lepsi a ma jednoznacne pravdu, protoze je to uplne jedno. To, jestli tam je nebo neni IGP, je take uplne jedno, ale osobne radeji i5/i7 s IGP, protoze jakykoli problem z GK a mam jistotu, ze se dostanu i tak na PC, proste si to jenom prepojim.
S tim, ze jsou Xeony levnejsi to take neni uplne pravda, sem tam se stane, ze je nejaky Xeon stejne vykonny jako i7 a stoji o neco mene, ale vetsinou je to naopak.

Edit: A u noveho Skylake neni vubec jiste, ze ta pro tebe dobra situace nastane, ze bude Xeon levnejsi naz stejne vykonna i7. Na tohle bych byt tebou prilis nespolehal, ale pokud ti nevadi si pockat, tak pak uvidis, jak to nacenej.