Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soket

Dá se ješte sehnat nový procesor na Socket 478 mám tam Intel Celeron, 2200 MHz (22 x 100) a potřebovl bych výkonější.
Desku mám:MSI 845PE Max/Neo (MS-6580) (6 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DDR DIMM, Audio)
Čipová sada základní desky Intel Brookdale i845PE
Pracovní paměť 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)
BIOS Typ AMI (05/19/03)
Předem děkuji

Moc bych se přimlouval za to, abyste se příště lépe zamyslel nad tím, co napíšete do kolonky Předmět. Z toho, co jste tam zadal, si není možné udělat absolutně žádnou představu o tom, o co v dotazu půjde. To je ale v přímém rozporu se smyslem této položky!
Předem děkuji