Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na sestavu

Čau, chtěl vědět váš názor na tuhle sestavu: http://www.czc.cz/169982,130607,176949,99689,11596 9,150141/kody
Měla by sloužit ke klasickým účelům, práci do školy (CAD) a hraní na alespoň nějakej ten pátek dopředu + s možností budoucího možného upgradu...Do 14k... Budu rád za každej názor jestli se dá v současnosti sehnat něco lepšího (cena/výkon) v dané cenové hranici. Díky :-)

1. Je to spatny, overeno.
2. Radice pameti na deskach jsou dneska vetsinou dualchannel, tva taky, dual znamena dve, pokud si nejsi prekladem jist. Takze vem dva moduly pameti, upgrade je nepravdepodobny, vic pameti na tom PC potrebovat nebudes.
3. Ze ho vyrabeji z papiru a papir obcas hori, kdyz se okolo zvysi teplota.

4. A jeste bonusove ti poradim, ze ani graficka karta se moc nepovedla, radeji bych vzal Radeon R7 370 a od renomovanejsiho vyrobce nez je Gigabyte.