Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem starší hra

Dobrý den.
Nainstaloval jsem si starší hru (Red Faction II), ale tato hra mi nejde spustit. Při každém pokusu o spuštění mi to zahlásí: "At least 8 MB of available video memory is required to run Red Faction".
Nevíte někdo prosím co s tím?
PS: zkouším to rozjet na Win10, ale tato chyba se mi zobrazovala i na Win 7

Asi mas v pocitaci moc pameti a chudak program to nepobral. Takovy to, rezim kompatibility Windows XP jsi zkousel (jestli je ve Win10 netusim, ve Win7 byl)? Jinak tohle by mohl zvladnout i VirtualBox, samozrejme do nej musis instalnout pravdepodobne XPecka. By to treba mohlo i rozjet Wine pod linuxem, nicmene ty asi budes trvat na tech 10kach na pocitaci.