Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenost s miniATX PC skříněmi Zalman řada T

Nemá někdo zkušenost s PC skříněmi Zalman řada T. Nejvíc tato:
zalman-zm-t5

Bojím se dvou věcí:
-rezonance HDD
-chlazení nasávací otvor ve předu(je ze spodu) se mě zdá malý a vzadu je jen 92mm ventilátor
-je hodně levná, tak jak je na tom s kvalitou zpracování

Každopádně velikostně by byla pro mě ideální(hlavně hloubka), je menší než MIDLE TOWER a na druhou stranu umužňuje rozšíření o další kartu a instalaci DVD mechaniky narozdíl od miniITX skříní.

Počítám do ní s intel I3(možna v budoucnu I5) a grafiku gtx 950 .

Díky

• Na <iTX> jestli chces i <DVD> mechaniku "BitFenix Prodigy", do této sestavy, mi vlezlo i vodni chlazeni a GXT770.
• Nepotrebujes-li <DVD> mechaniku a chces trochu pohodli, uz naky mesic pouzivam "Corsair Graphite 380T", ktera o proti pedeslému je trochu sirsi, na sestavu pro <OC> je idealni.
Obe skrine se dobre nebo lehce prenasi, u obou sestav, i pres jejich velikost, maji hodne moznosti pozice vetrani, coz pro strategii chlazeni je jen dobra zprava, mysleli i na <Watercooling>, maji kvalitni provedeni, "Graphite" ma velmi rychli pristup do svého interiéru (dle potreby) do skrine, diky svym rychle demontaznim bocnicim, coz se nekdy jevi uzitecné.
TiP~ V obou pripadech ti silne doporucuji "modularni" zdroj, protoze v obou pripadech, usparadat napajeci kabele, neni zrovna sranda :-)