Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PagedPoolSize

V souvislosti s hrou S.T.A.L.K.E.R. se objevil návod na úpravu nastavení využití stránkovacího souboru:

[HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlS etControlSession ManagerMemory Management]
"PagedPoolSize"=dword:ffffffff
"PoolUs ageMaximum"=dword:00000028

chtěl jsem se zeptat k čemu je toto nastavení dobré (pokud možno polopaticky) a zda je možné toto obecně využít, případně zda to spíše výkonu ve hrách neublíží než pomůže.

Tady máš vysvětlení v češtině:
nastaveni-strankovani-pameti
a pro PoolUsageMaximum:

a angličtine (od zdroje) pro PagedPoolSize
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/window s2000serv/reskit/regentry/29937.mspx?mfr=true

Nastavení výkony té konkrétní hry neublíží, ale nemusí to vyhovovat otatním programům.

Můj názor:
Pokud hraješ Stalkera, nastav si to, v ostatních programech výraznou změnu nepoznáš. Až Stalkera dohraješ, uď to necháš nebo o vrátíš na půdovní hodnoty.