Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškozený hard disk?

Dobrý den,
mám problém s počítačem, myslím si že je to hard diskem, protože vydává divné zvuky, ale nepřestalo to ani po výměně disku a pořád to ty stejné zvuky vydává, nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji za odpověď.

:-D kamo a odkial mame my vediet odkial ti tie zvuky vychadzaju ?! To si uz tak lenivy ze nevies dat dole bočnicu a pocuvat odkial to vychadza ten zvuk ?
Ak mas notebook tak to bude trosku tachsie. Ale nepises ci mas stolny PC alebo notebook tak sorry tazko pomoct = nemam vestecku gulu aby som vedel odkial ti ten zvuk vychadza

Kdyby to byl klasický stolní počítač tak to je o něčem jiném, snad i u notebooku by to bylo jednodušší ale je to all in one PC a poznat odkud přesně ten zvuk jde fakt není možný, musel bych ho vypnout, otočit vzhůru nohama a rozebrat.

Zaujimave zvuky. Tak a teraz otvor PC aby si zistil, co konkretne "vydává divné zvuky"

Poškozený hard disk?

Na stav HDD sa mozes jednoducho pozriet cez HDTune.

//

myslím si že je to hard diskem, protože vydává divné zvuky, ale nepřestalo to ani po výměně disku a pořád to ty stejné zvuky vydává

Si nabuduce kup SSD, ten ti vrcat nebude.