Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktorú dosku z týchto?

Nazdar, kamoš si zostavuje nový herno-kanclový PC do 1200€ + OS (monitor a ostatné vecičky má...)
Vybral si procesor i5-6600k, GK msi r9-380 2G, zdroj nejaký seasonic 520w......
Ktorú dosku z týchto by sa mu hodila??? nechce dať viac ako 90€ (jedno či ddr3 alebo ddr4 ale viacmenej požaduje ddr3, kt. sú cenovo nenáročné...

https://www.alza.sk/msi-h170m-pro-vdh-d3027416.htm

alebo

asus-b150m-c-d3-d2931027.htm
Změna předmětu, původně: which one???
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Urcite, jestli netaktuje, tak je blbost brat taktovaci procesor a notabene k nemu netaktovaci desku. Netaktovaci Skylake by mely do obchodu (k distributorum) dorazit v pondeli, otazka je kdy dorazi do CZ a SK, ale pocitam ze do 14 dnu tu budou taky.