Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC 1.100€ (30.000CZK)

Dobrý deň, mohol by mi M-pol poradiť PC sestavu?
Samozrejme že viem neco zložiť i ja, ale vím že o sa týka skladaných PC má M-pol omnoho lepšie skúsenosti. Ja radeji zostanem pri notebookoch, tabletoch, mobiloch alebo televízorov a monitorov.

Takže sestava by mala byť:
Cena do 1.100€ (30.000CZK) +- (može byť aj o kus dražšia ale 1.200€ je uplne maximum.)
Zdroj a základnú dosku a case nechám vybrať M-pola
Procesor 4 jadro I7 (ja jsem rozmýšlal nad Intel Core i7-4790K)
Ram 16GB a viac (ak nevijde cenovo môže byť aj 8GB)
SSD minimalne 120GB (ja jsem rozmýšlal nad Crucial MX200 250GB alebo Samsung 850 EVO 250GB)
HDD 500GB a viac (ja jsem rozmýšlal nad WD blue 1TB)
Grafická (minimalne neco s podobným výkonom ako je grafika pre notebooky GTX 850M - jednoznačne NVIDIA s minimalne 2GB)
Sietová karta s wifi príjmačom o standardoch 802.11b/g/n/a
Monitor mám zhruba vybraný ale môžete mi poradiť i jiný 20-25" IPS/PLS (poprípade MVA/PVA) s fullHD alebo vyšším rozlíšením samozrejme v matom alebo antireflexnom prevedení. (ja najviac rozmýšlal nad: 21.5" LG 22MP57VQ)
to je všetko.

PC bude využívan na náročnú prácu (rendering, strih videí, streamovanie) a na hry, a aj na programovanie.

Nakup bude na alza.sk

Samozrejme čím nižšia cena tým lepšie.

Vopred dík M-pole.

dakujem, mno vidím že budem nekde kus aj odobrať abych tam nacpal OS aj monitor
ok tak jsem to kusok pozmenil ted to vyjde ale stale na 1382€ s monitorom, OS win8.1, a sietovkou.

odobral som CD/DVD mechaniku, namiesto 16GB Ram som dal 8GB (v 2 moduloch) a tiež som pozeral že bych znižil kapacitu HDD ale rozdiel ceny medzi 1TB a 750GB a 500GB je minimalna (500GB je o 1€ levnejší ako 1TB)
dalej som skúsil ušetriť na SSD (120GB ale tiež je to len malé ušetrenie, a nemyslím si že sa to oplatí)