Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prijem wifi prez 2 ulice

Ahoj vsem,
Mel bych mensi problem. Prestehoval jsem se o 2 ulice od rodicu a potreboval bych radu na modem pro prijem wifi.
U rodicu mam modemem udelanou wifi ktera je +- 10m okolo baraku. Prez souseda tahnout kabel nemuzu. Mam to cca 250 metru z okna kdyz vezmu dalekohled vidim i na modem ktery jsem umistil na okno :-) tedy nic v ceste nestoji. Potreboval bych doporucit nejaky modem na ktery bude mozne pripojit externi antenu z ktere jde koaxialni kabel. Pripadne jak je mozne upravit nejaky modem tak abych napojil tuto antenu a zvisil prijem wifi signalu. Dekuji vsem

Mam prave jen antenu od kolega (domado delana) u nej byla sit viditelna . antena ma vystup koaxialniho kabelu a potrebuju bud router ktery umi prijmout wifi signal a u nej misto tech malich antenek nejak napisit tu velkou smerovou. Bohuzel nemam jak se ho na to zeptat stretl se na motorce s kamionem. Jinak bych toto neresil...