Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co mohu udělat pro záchranu Windows XP?

Na počítači mám Windows XP, který se po předchozím ukončení již nenastartuje.
Dostane se do fáze fialové obrazovky + přesípací hodiny a tam zatuhne.
Totéž v případě nouzového režimu.

Při vložení instalační CD se objevila volba - režim zotavení, avšak žádnou rozumnou možnost to nenabídlo.
Dá se s tím ještě něco udělat?
Děkuji za radu.

Nabootouj do konzoly a spust fixmbr a fixboot. Potom restartni a pomodli sa. Ak to nepomoze zacni novu instalaciu....instalator by mal zistit predchadzajucu verizu XP a ponuknut dalsiu opravu...tentoraz uz pomocou instalacie. Ak nepomoze to mozes skusit kontrolu hdd utilitkou od vyrobcu.
Ked toto vsetko zlyha pomoze len reinstal.

Pokračuj dál v instalaci a na konci zvol "Opravit instalaci"
Režim zotavení nemá smysl, protože nemáš vytvořena data pro automatic recovery. Ty se dělají pomocí NTBackup.

Zkoušel jsi při bootu, jak volíš nouzový režim zvolit "Poslední funkční konfiguraci" ?