Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna operačního systému

Dobrý den, upgradoval jsem svůj notebook na Windows 10, ale tato verze mi nevyhovuje. Je nějáká možnost jak dostat notebook zpět na Windows 8.1? Že bych si stáhl originální Windows 8.1 ze stránek Microsoftu a pomocí cd kódu z BIOSU znovu nainstaloval čistou instalaci. Bude to fungovat bez problému? Předem děkuji

downgrade sa dá velmi jednoducho udelat, stačí ísť do nastavenia PC -> obnova -> vrátit sa na windows 8.x
(p.s. tato možnosť je len do mesiaca od upgradu, ak je to viac ako mesiac, tak holt, už downgrade nespravite, totiž s upradom win10 sa prepíše licenčný kód na win10.

ja som na svojom Lenovo Helix presiel z Windows 8.1 na Windows 10 a doteraz som nemal ani jeden problem snim.
Ale ako pozeram tak ludia si myslia ze ked upgradeuju tak uz je praca hotovo ale mylia sa = po upgrade musis vsetky ovladace preinstalov na Windows 10 a vsetky programi ktore nefunguju treba znova preinstalovat.