Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD disk

Ahoj,

mám takú malú otázku, síce pre niekoho blbú no lepšie je sa spýtať ako neskôr ľutovať :) .

Potrebujem dokúpiť do PC druhý HDD disk keďže terajší 1TB mi už nestačí, prevážne by som ho už používal len na uskladnenie dát ako foto,video. (som taký amatérsky fotograf takže mám toho celkom dosť )

Terajší disk mi prevažne zaberajú hry ktoré mi je lúto vymazať keďže som ich kupoval len v elektronickej podobe, tiež tu mám filmy a kopu zmienených fotiek a videí.

Uvažujem pravdepodobne len o druhom 1TB disku, terajší disk je WB ktorá farba už neviem ( predpokladám modrý ).

prvej som to vypaľoval na DVD ako RAW tak JPG teraz už vypaľujem len JPG a RAW si nechávam v PC tiež som lenivý to mazať takže často tu mám aj nevydarené fotky. Tiež je to domáci PC pre celú rodinu takže tu má aj každý svoje veci.

Inak u toho disku sa bojím či sa nebude s jedného na druhý pomaly kopírovať, ono už mi aj niekto radil SSHD no zas podla niektorých je to blbosť tak neviem.