Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr grafické karty

Dobrý den,
mohli by jste mi prosím poradit s výběrem co nejlepší grafické karty do 10 000,-.
Mám tuto základní desku:
http://www.czc.cz/asus-p8b75-v-intel-b75/110765/pr odukt
Mám jeden 4k monitor od eiza.
Převážně na počítači pracuji (ms office, netbeans, photsohop, prohlížeč) => spuštěno neustále několik programů najednou.
Ale chtěl bych, když už něco hraji tak aby to běželo co nejlépe.
Děkuji za prípadné vaše nabídky.

Tak s ohledem na zdroj bych tuhle kartu urcite neriskoval, maximalne R7 370 cokoli lepsiho nebude zdroji vonet a bude se to snazit zabit mozna i se sebevrazdou. Tazateli bych doporucoval prvne vymenit zdroj a potom resit grafickou kartu, jestli ma pripravenejch 10.000,- tak kdyz vezme tu R9 380, tak mu jeste zbyde na slusnyho Seasonica.