Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ideapad s100

Dobrý den
Mam netbook lenovo ideapad s100 s prednainstalovanym systemem windows 7 starter. Ten se mi ale zdál "pomalý" vzhledem k 1gb ram. Tak jsem tam zkusil dát ubuntu ale ten mi nevyhovuje. Tak napotretí tam chci dát XP, jenze kdyz dat ISO na bootovací flasku a nabootuju z ní tak mi naskoči hlaška:
"BOOTMGR chybí
Restartujte klavesami Ctrl+Alt+Del"

XP se mi podařilo nainstalovat děkuji za radu. Mam tu další problem nainstaloval jsem vsechny ovladace ze stranek výrobce. Ale nejde wifi. Kdyz kliknu na ikonu wifi. Napíše mi to Wimax is not ready. Nenachazí to wifi adapter