Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký zdroj koupit - chci si to objednat ještě dneska

Ahoj. mám sestavu s procesorem Intel Pentium 4 3MHz deskou AsusP4P800-E hlavicí socket 478 4x 256MB Ram 2DDR Cl2.5 350w zdroj a koupil jsem si grafickou kartu sapphire radeon X1950 512MB 3DDR AGP
právě kůli ní kupuju nový zdroj a měl by být 500-650w od 1000 do 2000 kč(měl by být u ALzasoftu) mMoc se v tom neviznám. Ptal jsem se v předchozím přízpěvku na jeden zlatý 650w ale nedozvěděl jsem se, proč je špatný. díký
chci si to obědnat ještě dneska

Kto ti preboha poradil davat X1950 do takejto zostavy? Kvalitny 350W zdroj ti to utiahne ale siahol by som po 400W, kludne aj noname len nech podava stabilny vykon. Inak tu zostavu mas nevyvazenu a ja by som tu grafiku do nej nedaval.
Inak na 3MHz PIV si toho moc nezahras;o)

Ja jsem to pochopil, ale delal jsem si taky srandu.
(Spis to byla narazka na to, ze i kdyz mu muze brzdit PC 1GB RAM a procesor, je spousta her, kde procesor a RAM staci, ale grafika je rozhodujici - a co jineho dneska koupit do AGP ?)

Proc? Trigigovy "prskot" nahodou neni tak ouplne orezavatko a giga RAM neni tak ouplne mizerna kapacita. IMHOj se zde grafika uplatni naprosto skvele, neb je to predevsim GPU, co dela hru hrou (FPS, detaily a podobna verbez) - ja uz si nepamatuju link, ale videl jsem srovnani R1650 na CPU od AXP 2800+ po AXP 64 3600+ a, svete div se, vykon grafarny nekolisal ani o deset procent. Toz tak.

obavam se ze ve zvolene cenove hladine nic v alzasoftu nemaj, co by slo doporucit.

Snad nejakeho 400W Fortrona, ale asi to bude na hrane, aby ti to utahnul. Jinak me se osvedcil Chieftec, ale ty tam nemaj.