Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybové hlášení

Ciao nejde mi nainstalovat pár programů,poté co se snažím je nainstalovat ukáže se mi chybové hlášení:Vstupní bod procedury GETPRODUCTInfo se nepodařilo v dynamicky propojené knihovně KERNEL 32.dll nalézt. Vstupní bod: GLB27E.tmp
A potom se mi zobrazí ERROR:Coulnd not load the Dll library C:/DOCUM 1/jméno/LOCALS 1/TEMP/_SD 286.tmp uvedená procedura nebyla nalezena.A potom se instalace ukončí.Jak to napravit

cece taky nevim - muzu jen tipnout - pises ze to dela vic programu ,ty programy jsou delany v instalatoru od stejne firmy?

treba install shield nebo wise nebo nullsoft ... ? pokud ano bude chyba v instalatoru obecne a to bych zkusil stranky vyrobce instalatoru .

EDIT: podobny tempy vytvari ted to zbezne projizdim www.innosetup.com install shield tusim taky ale tam mu v procesech najizdi ikernel.exe - napis vic infa o unstalovanych (co nejdou)programech

aha - pokud se u office instalace nezdari pise to do logu ktery ulozi na disk (to ti napise kam - vetsinou do slozky temp) kde je duvod chyby
-- jinak officum je jedno kam se instaluji

tyto instalace jsou pravdepodobne baliky MSI (windows installer)

nektere vyzaduji verzy 2 jine uz vylozene chteji verzy 3

pokud instalator zustane pozkozen a nejde odinstalovat pouzije se Windows Installer Clean Up (pozor nenavratne smaze vse z vybrane polozky)

Jo, ale začalo mi to blbnout i v Neru a další, hlásí mi to že knihovna .....v systému 32 byla přesunuta z důvodů málo místa.mám kontaktovat výrobce nebo nějak tak.Asi to vidím na přeinstalování windows, ale moc se mi do toho nechce.