Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 10 ip adresy

Zdravím všechny a prosím o pomoc windows 10 mi pořád dokola pipa jako když připojuji nebo odpojuji flashku, a píše něco s ip adresou,.Nevi nekdo?dekuji
Změna kategorie, původně: Software (karel)

jestli mi dhcp nepriprazije stejnou ip

router by musel být vadný.
pravděpodobně je nastavený rozsah dhcp už od dolních adres. což není dobrý nápad, protože občas si nějaká hlava nastaví nejnižší ip adresu napevno a tím začne dělat bordel v síti.
vyjímečně za to může dlouhý dhcp lease time s tím, že si někdo přinese zvenčí notebuk se stejnou adresou.

w10 samozřejmě nejsou rychlejší než w8, w7 nebo vista. (start windows 1x za den/týden není důležitý)
rychlejší bývá každý nově nainstalovaný systém, ještě nezahnojený uživatelem automaticky spouštěnými programy a bez desítek/stovek zpomalujících aktualizací.

windows 10 mi pořád dokola pipa jako když připojuji nebo odpojuji flashku

nikdy bych nesnesl mít systémové pazvuky zapnuté.
pokud to není flashkou ale "jakýmsi" řadičem uvnitř, možná jde o notebuk a může za to vadný konektor webkamery -> trvale zakázat.
nirsoft usbdeview by mohl ukázat, co se to zkouší instalovat za zařízení. třeba je to nefunkční driver usb3 po špatné instalaci win10 = bez originálních ovladačů výrobce.