Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem X-Fi windows 7 64bit

Ahoj,
už jsem celkem bezradný. Reinstaloval jsem Win7 64bit (čistá instalace). Po nainstalování driverů nejde zvuk do repráků.
Všechen output jde do SPDIF Out, ačkoliv mám zaškrtlé výchozí zařízení Reproduktory.

Zkoušel jsem xkrát reinstalaci driverů, instalaci alternativních driverů (PAX) .. pořád nic. Takže zatím jedu na integrované zvukovce. Fakt netuším jak donutit zvukárnu aby používala standardní výstup .. -.-

A zvukovku mas jaku presne? Ak nejaku creative tak ja som zatial nemal s ovladacmi creative nikdy problem. Nepomylil si si spdif jack a audio jack? Ten zvuk odtial ide analogovo alebo jak vies ze ide zvuk z spdif?

P.S. integrovanu zvukovku uplne zakaz, aby sa ti do toho neplietla v ovl.panely-zvuky, ptz ak je povolena tak su tam uvedene aj zariadenia integrovanej (tie "reproduktory" trebars)
P.S.2. do tych win nainstal servicepacky a updaty

Protoze to vidim ve volume panelu v mixeru kdyz neco pustim tak vidim kde naskakujou ukazovatka hlasitosti ..
integrovana byla zakazana, a jack jsem opravdu nepomylil - už mám v zapojování toho dost za sebou .. No, up-to-date ty winy zatim po instalaci nejsou, uvidime..