Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc s skladanim pc do 800e.

zdar.potreboval by som poradit s poskladanim noveho PC.pocitac vyuzivam hlavne na hry a beznu pracu na internete.cenovu hranicu mam do 800e.chcel by som aby mi vydrzal aspon 3-4 roky bez dalsieho upgradu.graficku kartu by som chcel mat aspon 4gb.pevne disky mam takze hranica 800e je bez pevnych diskou ktore mam uz zakupene.zdroj mam tiez corsair tx 650w ale ak ho bude treba vymenit za vykonejsi tak ok.chladic mam tiez Freezer XTREME rev1 zatial chladi dobre ale neviem ako to bude pri novej vykonejsej zostave. :? takze potrebujem grafiku, ramky, zakladnu najlepsie uz s wifi,skrinu, cdrom. ;-)mam CPU:Intel Core i5 2500K,3.30GHz
Základná doska:Gigabyte. Z68A-D3H-B3 (Socket 1155)
Grafická karta:NVIDIA GeForce GTX 770 2047MB.takze by som chcel od novej zostavy citelny rozdiel.

potrebujem grafiku, ramky, zakladnu najlepsie uz s wifi,skrinu, cdrom

Jsem to pochopil, že CPU si chceš nechat.

Ono celkově citelný rozdíl nebude. i5 2500K je stále velmi dobrý procesor a hlavně po přetaktování. A 770 není špatná GK. Můžeš si leda tak koupit lepší jen grafickou kartu. Zdroj to utáhne, ale musíš vědět sám, zda ti to za pár FPS stojí.

Hej stoji mi to za vymenu lebo novsie hry uz nerozbeham na full napr gta5 witcher a pod.chcem novu zostavu pretoze kazdu chvilu vychadzaju nove hry a cim dalej ty narocnejsie pre moju aktualnu zostavu.s taktovanim nemam vela akusenosti takze nechcem to prehnat tak radsej sa dotoho nepustam.

sorry nevedel som ze to k znamena ze ju treba taktovat.a co sa stane ked ju taktovat nebudem?procesor taktovat viem o tom to neni ale naco ked netreba?mozno do buducnosti by som ho taktoval urcite ale teraz podla mna bude stacit 4.0 GHz.ci radsej zobrat normalnu verziu bez K.bude to lepsie vykonejsie?

ale na podporu D_X 12 zapomeň.

• Vy uz jste tim nak hodne posledli, ted uz dokonce DX12 nespusti "vubec"?...teda nejde li orozdil par FPS.
• Neni duvod, proc by nemel spustit hry v DX12.
[img=http://image.jeuxvideo.com/medias/144318/1443181048-3587-capture-d-ecran-pc.png]http://image.jeuxvideo.com/medias/144318/144318104 8-3587-capture-d-ecran-pc.png[/img]
TIMING <GPU> 900 serie
* rozliseni 4K
[img=http://www.pcper.com/files/imagecache/article_max_width/review/2015-09-23/fable-4k-timings.png]http://www.pcper.com/files/imagecache/article_max_ width/review/2015-09-23/fable-4k-timings.png[/img]