Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Někdy vynechává klávesnice

Zdravím, Mám NTB packard bell a mám u něj problém s klávesnicí. Pracuji s NTB od rána a z ničeho nic (třeba na hodinu) mi přestane fungovat: LShift, ž, á, í. když na ty klávesy ťukám jak debílek tak je na chvilku zase rozfunguju. Celkem mě to omezuje.
Co s tím ?

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, treba ho odinštalovať.

2. Použite softvér AdwCleaner. Všetko čo nájde odstrániť.

3. Odvírujte počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org.
Všetko čo ešte nájde odstrániť.

Bod 2 a 3 sa odporúča vykonať v núdzovom režime systému.