Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC pro úpravu fotek

Dobrý den, prosím o radu při výběru komponent pro sestavení PC na úpravu fotek v Zoneru (40MB RAW).
Mám monitor Dell s QHD rozlišením a DisplayPortem.
Požadavky - 1Tb plotnový disk a malé SSD. Hardwarová akcelerace CUDA nebo OpenCL. Cenově kolem 13.000,-
Předem díky za rady...

zoner nieje až zas tak náročný, skôr ak budeš používať niečo na skladanie panorám tam sa ti PC zapotí najviac.
Takže používaš výlučne len ten zoner alebo budeš používať aj niečo iné ?

PS: pri téjto cene neviem či sa ti tam ten SSD oplatí ja fungujem v poho bez neho aj keď ta rýchlosť by sa sem tam hodila :)