Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s IE - domovská stránka

Mám na počítači nainstalován Windows XP home a jako webový prohlížeč používám IE zatím bez jakýchkoliv problémů. Je to asi týden co mi při otevření IE jako domovská stránka naskočil Windows Life místo původního Seznamu. Zkoušel jsem domovskou stránku změnit ale měl jsem smůlu. Life trvá na svém. Neví někdo prosím jak se Windows Life zbavit? Díky.

doplněn titulek (LaKr) (Kráťa)

Zkus tohle
Domovska-stranka

Domovská stránka 1.00

Aplikace byla vytvořena tak, že domovskou stránku nijak jinak než tímto programem nezměníte. Velice užitečné hlavně pokud vám vadí, že se při prohlížení stránek občas nastavuje domovská stránka sama a vy o tom ani nevíte a pak ji musíte nastavovat zpět. Program zjistí zda-li se ji nekdo (nebo neco) pokouší změnit a změní ji zpět na vaši nastavenou.