Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win player 10

neví někdo,jak vyřešit tento problém.Mám XP,kliknu chci otevřít Win. media player 10,
spustí se akorát zvuk a nezobrazí se hlavní panel přehrávače,pořád koukám na svojí tapetu na ploše.???Zkoušel jsem odinstalovat a naopak a pořád nic.

Podobného něco se mi dělo jednou u staršího PC, kde byly u ATI grafiky špatně nastavené plochy - resp. plocha na druhém monitoru. Tak mi to utíkalo z obrazovky právě na ten jako druhý monitor (TV), leč tam to nebylo. Měla jsem z toho ve své blonďaté hlavě guláš, proto jsem to vyřešila obnovením systému na stav, ve kterém jsem ještě tu myšlenku na zprovoznění druhého monitoru neměla. Zkus zavzpomínat, jaká činnost tvému problému předcházela.

Pozor, vyslovim postulat.

Jak vidno, holky maji na problemy ponekud jinostrany pohled. Z tohoto threadu je patrne, ze by se tyto nazory dvou naprosto odlisnych zivocisnych druhu mely doplnovat, nikolivek vzajemne potirat. Nejspis bychom zde bez Evy K dalsi dva dny resili SW nekompatibilitu, viry, blbost windows, nesmrtelnost chrousta a dalsi hodnotne veci. Pred Evou smekam a thread signuju "vyresen".